KosmaTW odpowiedzialny za skoki na rynku kryptogejów?!?!

Znany aktywista praw osób transatlantyckich wyjawił że autoryzował przetarg na 250% udziałów na rynku kryptohomoseksualnym w walucie “Sugarcoin”

Ze względu na swoje niepowodzenie i nieudolność w prowadzeniu czwartego odłamu renomowanej sieci no rules game clan został on zdegradowany do pozycji czarnego co możę być powodem dla którego zgodził on się na wywiad.

W wywiadzie z jednym z naszych jupiterów wyjawnił iż jego największy hejter Diorit jest odpowiedzialny za jego niepowodzenia.

“Zdjęcie kosmy z magazynu new york times z działu ”wysocy blondyni” “

Wywiad był niezwykle zwięzły i krótki gdyż kosma mówił sam do siebie i cały czas z kimś rozmawiał i podawał hasła do różnych stron.

Nasz redaktor – “Co myśli pan o doricie? Często pan nazywa go swoim największym hejterem.”

Kosma – “Ten śmieć huj i dorit zniszczył mi discorda! Wczoraj podałem mu hasło do konta bankowego i discorda bo nie mogłem kupić sobie nitro i po tym jak mi je kupił dodałem je na złe konto i przez tego łapidrę musiałem zmieniać konto! !1!”

Nasz redaktor – “Jaki miał on wpływ na server s4 i jego klęskę? Wiele naszych źródeł mówiło że konsolka była niezwykle zaśmiecona. Czy jest to jego wina?”

Kosma – ” *rozmawia przez telefon* Słuchaj R****! Nie mogę się zalogować masz tutaj hasło… Jak to nie działa? S**** mówił mi że to jest bardzo dobre hasło! I że nie mam go nikomu dawać! *maniakalny śmiech* “

Nagranie maniakalnego śmiechu kosmy

Kosma – ” * mówi do siebie* Ten dorit… On mnie cały czas oczernia! Prześladuje moje streamy i mówi mi żebym podłączył kabel… Kończe karierę! Zostanę inwestorem i sprzedam 250% udziałów w mojej firmie! “

Nasz redaktor –

Z wywiadu wynika że kosmaTw miał wpływ na rynek udziałów i jest to bardzo prawdopodobne że kosma jest kryptogejem alfa. Co wynika z tego? Nie wiadomo. Czy możemy spodziewać się poprawy tego administratora? Nie wiadomo. Jak narazie wiele osób w to wątpi. Jednak oczywistym jest to że kosma używa narkotyków i jest on w stanie rozdwojenia jaźni. Jest on niczym Sasha gray polskiej sceny psychodelicznej.

Jupiter Frajer Majer

6 odpowiedzi do “KosmaTW odpowiedzialny za skoki na rynku kryptogejów?!?!”

  1. Bardzo mi się podoba ten artykuł, jeden artykuł lepszy od moich wszystkich razem wziętych… Widzę że mam bardzo dobrego przeciwnika, i chuj dla mnie to tylko większą motywacja.

     
  2. Ty no nie wiem jak tam twój kosmatw szmaciur zrogowaciały niedźwiedź co sie napie*dala pod mostem o wojaka i siada na krześle prezesa kryptogeja którego ku*wa w tacze wozili po osiedlu wie o co chodzi, nie nie wie o co chodzi bo wciąga kutasa do mordy frajer zrogowaciały frajerska chmuro psychodeliczny głąbie ty kabel od internetu urwałeś przyjacielowi najlepszemu bo pisał lepsze artykuły od ciebie kmsatW

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.