Tajna konspiracja spiskowców przeciwko NR!

NR pod ostrzałem braci Kosmaz. Dosłownie dzisiaj KosmaTw wyjawnił informacje o swoim (Tajnym Współpracowniku).

Wieści te są szokujące i nierealne więc zalecamy podchodzić do tego z wiadrem na wymioty.

Okazuje się że Tw (Tajny Współpracownik) to nikt inny jak KosmaT(V) Dawno zaginiony brat KosmyTw Który udał się w ukrycie po dewastującym rajdzie Dorita na jego streama z minecrafta!

Wszystkie te wieści są szokujące lecz to jeszcze nic! Doszły nas słuchy że Piszczałka, znana niemiecka premier podupadającego związku kosmetycznego pochodzenia tureckiego wszczeła proces wobec jednego z polityków NR Laczkowi!

Mówi ona że jest werbalnie gwałcona rurą i na to sobie nie pozwoli. Cytując Dareczka: “Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.”

Wypowiedź tygrysa na ten temat:

“Bracia Kosmaz. Jak ja ich kurwa nienawidzę”

W jednym z posiedzeń NR Piszczałka wdała się w dyskusję biznesową z Doritem który krytykował jej produkty kosmetyczne które dumnie prezentowała na swojej twarzy oraz jej tureckie obyczaje mówiąc. “Turki ci wsadzają ogórki” !! 

Piszczałka Lumenowała! Negatywną energią…

W wyniku swej złości połączyła ona siły z braćmi kosmaz po to aby zniszczyć NR zaczynając od braci Laczkosta.

Bracia Kosmaz korzystali z usług farmaceutycznych i cybernetycznych Tureckich zakładów premier piszczałki (TurkiOgórki) aby wyglądać jak wysocy blondyni.

Czy bracia Kosmaz oraz Turek Ogórek będą wstanie stawić czoła konglomeratowi Niemiecko Rosyjskim (NR) Pod żydowskim zwierzchnictwem? Odpowie nam na to pytanie nasza pani redaktor Ewelcia:

“No ogólnie to kosmaTw (Tajny Wspólnik) jest mało ogarnięty a KosmaT(V) jeszcze mniej więc bym sie nie martwiła.”

3 odpowiedzi do “Tajna konspiracja spiskowców przeciwko NR!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.