Grupa Trzymająca Władzę oraz sytuacja na CubeHardzie.

Lwa (nesta) Rywina się rozpada!

W dzisiejszym biuletynie naszego community!

Wielce szanowany mastermind za ukrytą szachownicą na cubehardzie zgodził się na wywiad.

Rozwijająca się sytuacja na cubehardzie!

RPL i jego mocna ofensywa wobec IDEI.

Nowe rewelacje na serverze cubehard!

Dwa dni temu Tajny Agent Krecik Pseduonim Bolek. Oraz Lacosta Pseudonim Laczkosta wtargneli na prywatny teren gildi IDEA po to aby zdemoralizować i zdezorganizować przeciwną organizacje.

Akcja ta jest jednym z wielu sukcesów gildi RPL która jest relatywnie nową figurą szachową na CubeHardzie.

Niektórzy mogli by powiedzieć że ostatnie sukcesy RPL’u przyćmiewają renomowaną gildię IDEA której community jest znacznie większe i bardziej rygorystyczne w porównaniu do RPL’u.

Obecnie RPL przeprowadza otwarty atak na IDEĘ który ma na celu metaforyczne wyrwanie i pożarcie serca tej gildi.

Co myśli o tym przedstawiciel IDEI? Postanowiliśmy przeprowadzić z nim wywiad który zostawia wiele do myślenia…

Nasz zaprawiony w boju Redaktor przeprowadził wywiad z niejakim Lwem (nestem) Rywinem który jest głową Community IDEA oraz jednym z większych graczy na arenie CubeHarda mając prawie że 200 pionów do swojej dyspozycji!

Wywiad był krótki i zwięzły ale zarazem bardzo informacyjny. nest jest człowiekiem paru słów lecz zostawia on za sobą aurę tajemniczości.

Czy jest to za sprawą jego młodego 16 letniego umysłu albo jego podbitego głosu za pomocą customowego programu modulacji głosu? Nie wiadomo…

Jak widać Lew Rywin wychodzi obronną ręką z konfrontacji z naszym Redaktorem. Z wywiadu wynika że odpowiedzią nesta na ataki RPL’u jest ścisła i żmudna rekrutacja nowych pionów do swojej szachownicy.

Niestety nie zdołaliśmy uzyskać odpowiedzi na inne pytania poza community nesta lecz możemy przytoczyć jego starsze wypowiedzi które mogą dać nam trochę światła na obecną sytuacje geopolityczną IDEI.

Film wygenerowany sztucznie.

Jest grupa, która zawołała mnie: […]. I ta grupa po prostu znaczy że z jednej strony gwarantuje ci ustawę i gwarantuje ci akceptacje zakupu [RPL’u]. […] Ponieważ ta grupa trzyma w ręku władzę […] – słowa Lwa Rywina w nagranej rozmowie z Doritem Michnikiem

Możemy tylko domyślać się które gildie wchodzą w skład grupy trzymającej władzę na CubeHardzie lecz jednymi z nazw które padły podczas rozmowy są:

VAPE , RPL , LENA , GRAF , LMAO , GCK , IDEA , BAIT , NND , ZMDK .

Nagranie to sugeruje że Lew (nest) Rywin ma w planach zaoferować innym gildią sojusz po to aby wyjść z obecnej sytuacji z twarzą.

 

Obecnie RPL jest drugą gildią pod względem punktów posiadając 1088 pkt a zaraz nad nimi jest gildia VAPE która ma zaledwie 12 punktów przewagi.

Natomiast masówka którą jest IDEA posiada zaledwie 1060 punktów a ich lider posiada k/d 1.33. W kontraście lider gildi VAPE posiada k/d 3.87 a lider gildi RPL posiada k/d 21.33.

Obecna sytuacja na CubeHardzie znacznie wsprzyja RPL’owi oraz jego sojusznikom.

RPL oraz jego sojusznicy przeprowadzili

Atak na IDEĘ oraz wspieli się do top 3 rankingu gildi na CubeHard.

Ich przewodniczący Lacosta wsparł server znaczną sumą pieniędzy które zostaną przeznaczone na sprzedaż uranu dla czeczenów kurtuazja Juriija Owsienko.

Zbiórka wygenerowana automatycznie.

Strategią bojową nestea są liczne zbiórki pieniędzy które mają na celu zrzucenie Lacosty z pozycji największego darczyńcy na CubeHardzie po to aby zdemoralizować RPL.

Co z tego wyjdzie? Nie wiadomo…

3 odpowiedzi do “Grupa Trzymająca Władzę oraz sytuacja na CubeHardzie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.