Gildia RPL

Gildia RPL od 2012 roku łączy kolejne ekipy minecraftowych zapaleńców,  którzy pod wspólną nazwą i flagą zdecydowali się razem grać i wygrywać, często zawiązując liczne przyjaźnie trwające całymi latami.

Najprostszym sposobem jest kontakt z kierownictwem gildii za pośrednictwem naszej strony facebookowej lub gildyjnego discorda. Po krótszym lub dłuższym wywiadzie zdecydujemy czy przyjąć cię na okres próbny.

RPL stanowi ogólnodostępną franczyzę w ramach “RPL Team”, dzięki czemu niemal każdy może stworzyć swój własny oddział o ile zdecyduje się grać pod określoną nazwą i barwami (granat-biel-srebro). No i oczywiście nie popadnie w konflikt z pozostałymi RPLami 😉 W pozostałych kwestiach, łącznie z własnym wewnętrznym regulaminem czy systemem rang ma wolną rękę.

0
Rok działalności

Historia gildii

Kim był Stronghold? Kto wrobił KokoBossa? Czemu Rambo wybuchł?
0
Dotychczasowa liczba członków

Lista członków

Długo by ich wymieniać...

Nagrania

Dołącz do aktualnej ekipy RPL i walcz w całkiem nowym, dynamicznym stylu na popularnych serwerach pokroju Bestmc, Rwars, czy Cubehard…

…albo stwórz własny RPL w ramach “RPL Team” i zapisz się w historii naszej gildii!

Wypróbuj także nasz serwer treningowy w sieci no-rules.pl, z dedykowaną rangą i arenami dla członków gildii. 

IP: s2no-rules.maxc.pl

Galeria

Discord "Królestwo RPL"

Główny serwer naszej społeczności, przeznaczony do integracji członków, koordynacji działań poszczególnych ekip, organizacji oficjalnych eventów i przekazu istotnych informacji:

Discord "Gildia RPL"

Serwer aktualnie aktywnej ekipy graczy RPL, skupiającej się na grze w formule zaawansowanych wojen gildii.
Sprawdź: